Hesabım

Luster Makam Takımı

8.580,00TL +KDV


6.870,00TL +KDV


Çalışma ortamında klasiklikten ve boğuculuktan uzak durmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış olan Luster Makam Takımına sizlerde bir göz atmalısınız. Modern hoş çizgilerle tasarlanmış olan Luster Makam Takımı ofisinize ve size enerji vermesi için dizayn edilmiştir. Asimetrik kesimler kullanılarak dizayn edilen bu makam takımı standart ofis ortamından tamamen uzak bir çizgiye sahiptir. Geniş ve kullanışlı makam masası her türlü ayrıntı düşünülerek üretilmiştir. Özellikle ergonomik yapısı sizlerin rahat edebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu takımın en büyük özelliklerinden biri de geniş ve çok amaçlı kullanabileceğiniz depolama alanlarıdır. Şık tasarımı gelen misafirlerinizi kıskandıracak niteliktedir. Kaliteli ürün yapısından son derece memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. 


Kaliteli ürün malzemesi ile üretilmiş olan bu ofis mobilya takımı özgün yapısıyla bir çok ofise farklı bir hava katmak için üretilmiştir. Geometrik bir çizginin kullanıldığı Luster Makam Takımı her çeşit ofis içinde kullanılmaya uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Rahat koltuk yapısı, misafir sehpası ve makam masası ile bir ofiste olması gereken tüm mobilya türlerini içinde barındıran bu Makam Takımı klasik çizgilerden uzak modern çizgileri içinde taşıyan bir tasarıma sahiptir. Çok amaçlı kullanılmaya uygun dolap ve masa tasarımı ile de dosya ve evrak saklamaya uygun bir hale getirilmiştir. Bir ofisin mobilya açısından beklentisini tam olarak giderebilecek bir yapıya sahip olan bu ürünün bir çok renk seçeneği bulunmaktadır.
Ürün Modülü

UzunlukGenişlikYükseklik
Luster Masa Melamin
220cm90cm75cm
Luster Etajer Melamin88cm50cm75cm
Luster Sehpa Melamin100cm60cm45cm
Luster Dolap Melamin220cm50cm75cm


Luster Makam Takımı Fiyatı

En uygun Luster Makam Takımı fiyatı 8.580,00TL +KDV yerine 6.870,00TL +KDV şeklinde online olarak satın alabilirsiniz.

Online sipariş verebileceğiniz en uygun Luster Makam Takımı fiyatını sitemizden görebilir kredi kartınız ile online sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Ürün Ailesi

Luster Sehpa

Luster Sehpa

870,00TL
ARA
GİT
WHATSAPP