Hesabım

Makam Takımları

Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)

Ofis Ofis

Merit Makam Takımı

6.790,00TL

Çalışma ortamlarında gösterişten uzak sadelikten yana olanların bir numaralı tercihi olan Merit Makam Takımı ofisleriniz için özel olarak üretilmiştir. Geniş çalışma masası sayesin..

Ofis Ofis

Zenith Makam Takımı

8.810,00TL

Farklı tasarımları seven kişiler için özel olarak tasarlanan Zenith Makam Takımında aradığınız her özellik bulunmaktadır. Zenith makam takımı bir adet masa, bir adet sehpa, bir ade..

Ofis Ofis

Plena Makam Takımı

10.430,00TL

Günlük hayatınızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz ofisleriniz için özel olarak tasarlanan Plena Makam Takımı kendinizi size özel hissettirecek benzersiz bir tasarıma sahiptir. ..

Ofis Ofis

Volume Makam Takımı

7.905,00TL

Kullanıcıların zevkine ve konforuna uygun şekilde tasarlanan Volume makam takımı, şık çalışma odaları yaratırken bir yandan da konforu elden bırakmıyor. İlgi çekici görünümleri ile..

Ofis Ofis

Luster Makam Takımı

8.580,00TL

6.870,00TL

Çalışma ortamında klasiklikten ve boğuculuktan uzak durmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış olan Luster Makam Takımına sizlerde bir göz atmalısınız. Modern hoş çizgilerle ta..

Ofis Ofis

Flex Makam Takımı

8.085,00TL

6.470,00TL

Flex makam takımı sizlere alışılmışın dışında bir dizayn sunmaktadır. Asimetrik ve geometrik kesimlerin bir araya gelmesiyle oluşan bu muhteşem takım sizlerin de ofisindeki yerini ..

Ofis Ofis

Wise Makam Takımı

6.565,00TL

Wise Makam Takımı günlük hayatında olduğu gibi çalışma ofislerinde de sadelik ve spor şıklığı tercih edenlerin seçeneğidir. Oldukça spor ve modern kesimlerle tasarlanmış olan bu ma..

Ofis Ofis

Wise Sabit Etajerli Makam Takımı

5.650,00TL

Wise Sabit Etajerli makam takımı koyu renk ve ahşap birleşimi ofisinizde karizmatik bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır. Wise Sabit Etajerli Makam Takımı bir adet makam masasından, ..

Ofis Ofis

Rise Sabit Etajerli Makam Takımı

5.730,00TL

Herkes çalışma ortamında huzur ve rahatlık arar. Çünkü bir çoğumuz günümüzün bütün bölümünü ofislerinde geçirir. Durum böyle olunca da size rahatlığı sağlayacak bir makam takımı se..

Ofis Ofis

Horse Makam Takımı

5.355,00TL

Yoğun iş temposunu konforuyla hafifletecek ve sizi dinlendirecek bir tasarıma sahip olan Horse Makam Takımı sizlerin tüm ihtiyacını gidermek amacıyla özel olarak üretilmiştir. Mode..

Ofis Ofis

Horse Sabit Etajerli Makam Takımı

5.930,00TL

4.750,00TL

Hem farklı bir tarza sahip olsun hem de konforumdan ödün vermeyeyim diyenlerdenseniz Horse Sabit Etajerli Makam Takımı tam size göre dizayn edilmiş bir makam takımıdır. Şıklığı ve ..

Ofis Ofis

Worthy Sabit Etajerli Makam Takımı

5.970,00TL

Worthy Sabit etajerli makam takımı kendinize özel alanlar oluşturmayı hayal edenler için özel olarak tasarlanmıştır. Etajerinin sabit olması çalışma ortamınızda daha kullanışlı bir..

Ofis Ofis

Form Makam Takımı

7.005,00TL

Ürün ModülüUzunlukGenişlikYükseklikForm Masa Melamin(Priz Aparatlı)200cm90cm76cmForm Etajer Melamin150cm60cm60cmForm Sehpa 60cm60cm42cmForm Dolap Melamin200cm52cm82cm..

Ofis Ofis

Form Sabit Etajerli Makam Takımı

7.220,00TL

5.420,00TL

Antrasit ve ahşabın muhteşem uyumunun sağlandığı Form Sabit Makam Takımı görenleri kendine hayran bıraktıracak bir şıklığa ve tasarıma sahip. Çalışma ortamlarında asil durun yanı s..

Ofis Ofis

Truva Sabit Etajerli Makam Takımı

6.575,00TL

5.260,00TL

Günlük yaşamınızın büyük bir bölümünü ofisinizde geçiriyor ve çalışma ortamınızda derli ve toplu olmaya özen gösteriyorsanız Truva Sabit Etajerli Makam takımı tam size göre. Özel t..

Ofis Ofis

Reward Makam Takımı

8.175,00TL

Reward makam takımı daha minimal çalışma ofisleri için tasarlanmış olan bir üründür. Küçük ancak kullanışlı hacmi sizlere küçük alanlarda büyük işler yapmanızı sağlayacak nitelikte..

Ofis Ofis

Lıbra Double Makam Takımı

4.960,00TL

Çalışma ofisinize alacağınız makam takımından beklentiniz geniş çalışma ve depolama alanı sağlamaksa aradığınız makam takımı kesinlikle Lıbra Double Makam Takımıdır. Lıbra Double M..

Ofis Ofis

Elit Makam Takımı

3.950,00TL

Elite Makam Takımı tamamen gösterişten ve abartıdan uzak sade ve şık bir şekilde tasarlanmış olan bir makam takımıdır. Ahşap ve koyu rengin ahenkli uyumu ile tarz ve modern bir gör..

Ofis Ofis

Fancy Makam Takımı

11.800,00TL

Fancy Makam Takımı..

Ofis Ofis

Mebran Makam Takımı

9.000,00TL

6.750,00TL

Çalışma ofisinizde modern bir makam takımı arayışı içerisindeyseniz Mebran makam takımı tam aradığınız şekilde tasarlanmıştır. Modern ve asimetrik biçimlerde tasarlanmış Mebran mak..

Ofis Ofis

Nero Makam Takımı

7.400,00TL

Nero makam takımı farklı tarzıyla adından sıkça bahsettiren bir makam takımıdır. Nero makam takımı bir adet dolap, bir adet makam masası, bir adet etajer, bir adet küçük çekmeceli ..

Ofis Ofis

Oval Makam Takımı

7.000,00TL

Oval makam takımı adından da anlaşılacağı gibi oval geometrik şekillerden esinlenerek tasarlanmış özel bir tasarımdır. Ahşap ve Antrasit renklerinin birleşimi şekli itibariyle de m..

Ofis Ofis

Zero Makam Takımı

8.250,00TL

Zero makam takımı, alışılmışın ve klasikliğin dışında bir çizgi taşımaktadır. Öylesine modern bir tarzda üretilmiş olan zero makam takımı alıcılarını beklemektedir. Ofislerinizde ş..

Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)

Geniş Ürün Çeşidiyle Kaliteli Makam Takımları


Farklı tasarım ve anlayış ile üretilmiş makam takımları arasından tercih gerçekleştirilebilir. Günümüz modern çağını yansıtan estetik çizgilerle hazırlanmış ürünler değerlendirilebilir. Ayrıca kaliteli ahşap tasarım ile daha sıcak ve samimi etki yaratan modeller üzerinden tercih gerçekleştirilebilir. Bulunulan sektöre bağlı olarak ve ofis alanının konseptine göre seçim imkanı sunulmaktadır. Her mekana uyum sağlayan geniş bir yelpaze altında konforlu modeller yer alıyor. 

En uygun makam takımı fiyatları için sitemizdeki modellerimizi inceleyebilirsiniz.
 
Güçlü Bir İmaj Yaratmak İçin Özel Makam Takımları
 
Bir firmanın müşteri gözünde etkili bir imaj yaratması görsellik ile yakalanır. Özellikle makam takımı, ofis alanlarında görüşme yapılırken müşterinin firmaya daha yüksek bir güven hissetmesine olanak vermektedir. Ayrıca fiziksel açıdan da ergonomik yapısı sayesinde, uzun saatler rahatça oturma şansı verir. Böylece herhangi bir rahatsızlık hissetmeden müşteri ve misafir görüşmeleri yapılabilmektedir.
 
Her Ofis Alanına Uyum Sağlayan Özel Makam Takımları
 
Her firmanın farklı bir anlayışı mevcuttur. Bu durum hep ürün ve hizmet açısından hem de ofis konsepti noktasında değişkenlik gösterebilir. Önemli olan mekana uyum sağlayacak ofis malzemelerini tercih etmektir. Özellikle makam takımları bu konuda büyük öneme sahiptir. Lamen makam takımları veya doğal kaplama takımlar gibi daha birçok tasarım göz alıcı bir şıklık sunuyor.
 
Ortopedik Yapısı İle Rahat Kullanım İmkanı
 
Kaliteli malzemesi ve özel ortopedik yapısı sayesinde, odaklanma ile verimli saatler geçirilebilir. Özellikle mekanın havasını değiştiren, daha etkili bir imaj sağlayan makam takımları arasından güvenle tercih yapılabilir.

ARA
GİT
WHATSAPP