Hesabım

Vip Makam Takımları

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Ofis Ofis

Class Makam Takımı

19.200,00TL

Çalışan insanların zamanlarının büyük bir bölümünü geçirdiği yerdir ofisler. Durum böyle olunca da bu alanları rahat ve keyifli hale getirmeleri gerekmektedir. İşte sizde bu durumd..

Ofis Ofis

Deep Makam Takımı

19.990,00TL

İş yerinizi tasarlarken en keyifli ve bir o kadar da zor olan makam takımı seçmek işi artık çok kolay. Gördüğünüzde işte bu tam benim ofisime göre diyebileceğiniz bir ürün olan Dee..

Ofis Ofis

Force Makam Takımı

12.595,00TL

Farklı tasarımı ile sizlere benzersiz bir şıklığı sunan Force Makam Takımı sizlere özel olarak üretilmektedir. 1 adet etajerden, 1 adet sehpadan, 1 adet dolaptan ve 1 adet masadan ..

Ofis Ofis

Zen Makam Takımı

19.890,00TL

Çalışma alanlarında ferahlığı ve gösterişi sevenler için özel olarak üretilen Zen Makam Takımı tüm ihtişamı ile ofislerinizdeki yerini almak için sizleri bekliyor. Geniş ve gösteri..

Ofis Ofis

Design Makam Takımı

15.750,00TL

Kendi iş yerinize sahip iseniz ve makam takımı arayışı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz demektir. Kahverenginin karşı konulmaz karizmasıyla üretilen Desing Makam Takımı sizler i..

Ofis Ofis

Future Makam Takımı

23.000,00TL

Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofislerimizin daha eğlenceli bir görünüme ve konfora sahip olmasını kim istemez ki? İşte bu soruya cevabınız “evet ben isterim” ise Futu..

Ofis Ofis

Lukens Makam Takımı

15.500,00TL

Ofis denilince aklınıza klasik aslan bacak denilen bir ayak yapısına sahip bir masa, klasik bir dolap, klasik bir sehpa ve sandalyeden oluşan bir yer canlanıyor ve hayalinizdeki ça..

Ofis Ofis

Artemiz Makam Takımı

19.940,00TL

Yoğun bir çalışma temponuz varsa ve zamanınızın çoğunu ofislerinizde geçiriyorsanız siz en iyi makam takımını hak ediyorsunuz demektir. Bundan dolayı da sizlere önerimiz Artemiz Ma..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Özel Tasarım Vıp Makam Takımları

Kaliteli tasarımıyla göze hitap eden modeller, mekanın havasını değiştiriyor. Daha zengin, gösterişli ve saygın bir etki ortaya çıkarılmaktadır. Kaliteli malzeme yapısı ve zengin çeşidiyle tüm kurumlar için ortak bir yapı sunmaktadır. Sektöre ve ofis alanlarının tasarımına bağlı olarak, geniş yelpaze altında seçim fırsatı rahatlıkla değerlendirilebilir.
 
Her Konuda Avantaj Sunan Özel Vıp Makam Takımı
 
Gerek konfor ve rahatlığı gerek fonksiyonel yapısıyla her ihtiyaca karşılık vıp makam takımı çeşitleri kategori bünyesinde yer alıyor. Modern çizgilerini mekana yansıtma özelliğiyle, iş yerleri daha etkili bir görünüm imkanı elde ediyor.

Ergonomik tasarım üzerinden sunduğu konfor, insan sağlığının ön plana çıktığı tasarımlarla hayat bulmuş durumda. Hem işyeri sahibinin hem de gelen müşterilerin rahatlığı göz önüne alınarak hazırlanmıştır. İşletmeler adına güçlü bir imaj yaratmak için, her mekana uyum sağlayan geniş bir yelpaze altında seçenekler sunuyor.
 
Hem Şık Hem de Kullanışlı Bir Yapısına Özel Makam Takımları
 
İş yerlerinin saygınlığını daha üst seviye çıkarmak için her mekana uyum tanıyan, özel makam takımları kategori bünyesinde yer alıyor. Ayrıca vücut sağlığını koruyarak gün içerisinde işlere daha fazla odaklanma imkanı vermektedir. Dekorasyon alternatifleri ile kişisel zevkler ön plana alınarak tercih yapılabilir. Gelen konukların rahatlığını sağlayacak güçlü iskeleti yapısı ve özel sünger tasarımıyla, uzun ömürlü bir yapı da sunmaktadır.

ARA
GİT
WHATSAPP