Hesabım
L Ofis Masası İnceleyin ve Satın Alın.

L Ofis Masası İnceleyin ve Satın Alın.

L ofis masası, firmamızın satışını gerçekleştirdiği büro eşyalarındandır. L şeklini andırmasından dolayı l ofis masası olarak adlandırılan bu masa türü diğer masalara nazaran daha kullanışlı olabilmektedir. Geniş bir kullanım alanına sahip olması ve masayı kullanacak kişiye iki yandan kullanım imkanı vermesi, masayı elverişli ve kullanışlı hale getirmektedir.

Firmamızın satışın gerçekleştirdiği l ofis masası, kullanılacak alanın büyüklüğüne uygun, olması gereken ebatlarda ve her ofisin ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilecek düzeyde masalardır. Üstüne bilgisayar, bilgisayara bağlı diğer donanım araçları, yazıcıyı, tarayıcı, faks makinesi gibi makineler rahatlıkla konulabilir. Tabi bu makinelerin hepsini birden koyamazsınız ancak aynı anda en fazla iki tanesini birden masaya yerleştirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dayanıklılık ve Uzun Ömürlülükte En İdeal L Masası

Firmamızın internet sitesinden kolaylıkla satın alabileceğiniz bu l ofis masası, firmamızın tercihleri sonucunda sektörün en iyileri arasından seçilen ofis masalarıdır. Farklı markalarda ve farklı modellerde olan bu l ofis masaları, üretim malzemeleri bakımından da son derece iddialıdır.

Yüksek seviyede bir dayanıklılığa sahip ve kullanışlılık bakımından uzun yıllar vaat eden l masalarımız, estetik, uygun fiyatlandırma gibi konularda da muadillerinden daha çok tercih edilecek türde ürünlerdir.

Satın Alma, İade, Değiştirme İmkanı Bulunmaktadır

İnternet sitemiz profesyonel satış pazarlama faaliyetleri gerçekleştiren bir internet sitesidir. Yasal müracaatlarımızı gerçekleştirerek yasal izinlerimizi almış olarak gerçekleştirdiğimiz satış faaliyetlerimizi tüketici hakları sözleşmelerine uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin yasal süreler içinde talep ettikleri değişim veya iade işlemlerini yine yasal süreler içinde gerçekleştirerek müşterilerimizin bu konuda herhangi bir mağduriyetine kesinlikle sebep vermemekteyiz.

Ürün Siparişi ve Teslimatı

Firmamızın internet sitesinden satışını gerçekleştirdiği l ofis masası ürünlerimizi satın aldıktan sonra firmamızın satış sonrası hizmetleriyle ürünlerimizi sorunsuz bir şekilde mağazalarımızdan teslim alarak ofislerinize taşıyabilir ve kurulumunu yaptırabilirsiniz.

ARA
GİT
WHATSAPP